FK Sloga, igrala kod kuće SLOGA-Sloboda (NK) 2:3 (2:0)

SLOGA-Sloboda (NK) 2:3 (2:0)

Poraz na startu od odlične ekipe iz Novih Kozaraca ali naši momci su na poluvremenu imali 2:0 i bili veoma blizu velike pobede.

Od prvog minuta sudija Radulović je svojim „deljenjem pravde“ iritirao domaću ekipu i svirao nekoliko nepostojećih faulova za goste.

A u situaciji kad je kod rezultata 2:0 mogao i da isključi gostujućeg igrača jer je, kao zadnji igrač odbrane, rukom uhvatio loptu i sprečio 100% šansu za gol, nije pokazao čak ni žuti karton.

Čestitamo ekipi Slobode na pobedi kao i fer i korektnom ponašanju svih aktera,a posebno čestitamo našim momcima na borbi i zalaganju.

Ako se i na sledećim utakmicama budu borili kao i na ovoj opstanak se neće dovoditi u pitanje.