Još jedna velika pobeda FK Sloge

Opet je nas tim igrao bez povredjenog Selakovica,suspendovanog Radica i bez zlatnog dzokera Spasovskog koji nam je golom doneo 3 boda protiv Krajine,uz nedovoljno oporavljene Vukomanovica i Cveticanina ali to je samo dokaz da smo postali tim koji moze da se nosi sa velikim kadrovskim problemima…

Bez obzira sto smo vodili na poluvremenu, gosti su bili bolji tim u tom delu utakmice ali sjajan je bio mladi golman Stevanovic koji uz Lazarevica, Angelovskog i Oldju zasluzuje epitet igraca utakmice.Posle uigrane kombinacije u 20-om min,odlicno se snasao Nedimovic i doneo vodjstvo svojoj ekipi.

U drugom poluvremenu druga slika… Neverovatno je šta je sve uspela da promaši naša ekipa ali golom Lazarevica nekoliko min pred kraj otklonjene su sve dileme.

U sredu naša ekipa gostuje tvrdoj ekipi Begeja iz Žitista i pokušaćemo da nastavimo seriju dobrih rezultata.

SLOGA-Jedinstvo (NB) 2:0 (1:0)
Strelci: Nedimović i Lazarević

Još jedna velika pobeda!

NAPRED SLOGA!!!

 

x

Takođe pogledajte ...

SANACIJA ČVORIŠTA VODOVODNE MREŽE U PLANDIŠTU

Meštani Plandišta i danas su bili bez vode, zbog radova na sanaciji ...

Facebook