Dani ribara u Plandištu tradicionalno okupili veliki broj takmičara

Kulturni centra Vuk Karadžić Plandište, u saradnji sa Udruženjem sportskih ribolovaca „Smuđ“ iz Plandišta, organizovao je još jednu tradicionalnu manifestaciju „Dani ribara Plandište 2024“ na ribnjaku Bager u Plandištu.

Manifestacija Dani ribara u Plandištu organizuje se tradicionalno godinama na ribnjaku Bager i zbog svog karaktera, kao i činjenica da svake godine okupljamo sve više dece različitih uzrasta potrudili smo se da i ove godine napravimo prijatno druženje za mališane. Zbog popularizacije ove manifestacije i velikog broja učesnika, i ove godine smo takmičenje organizovali u dve kategorije.

Za svakog učesnika obezbedjeni su prigodni pokloni, a za najuspešnije takmičare i takmičarke medalje, štapovi za pecanje i poklon rekviziti. Veliku zahvalnost za organizaciju ove manifestacije i pomoć u njenoj realizaciji dugujemo Kulturnom centru Plandište, svim ljudima iz udruženja Smuđ koji su se potrudili da deca uživaju u danu provedenom u prirodi – istakli su predstavnici organizatora USR Smuđ iz Plandišta.

Na ovogodišnjoj manifestaciji bilo je prijavljeno ukupno 53 takmičara, 37 dečaka i 16 devojčica, a najuspešniji po kategorijama bili su:

U kategoriji devojčica:
1. Čabrade Rebeka – 0,650 gr
2. Mamojka Melanija – 0,610 gr
3. Pećinovski Milica – 0,370 gr

U kategoriji dečaka:
1.Tovizi Edvin – 1,380 gr
2. Kolarik Kristijan – 0,880 gr
3. Poljak Dominik – 0,820 gr

x

Takođe pogledajte ...

Hajdučica i Jermenovci: Prekid u isporuci vode zbog radova

JP Polet Plandište obaveštava korisnike, meštane naselja Hajdučica, da će zbog radova ...