Sportska akcija – odbojka sutra u Plandište

Razlog okupljanja velikog dečaka i devojčica u sportskoj sali u Plandištu bio je realizacija akcije „ODBOJKA SUTRA“.

Tim povodom, kroz četrdesetominutno druženje, preko sto mališana iz Plandišta, uzrasta od prvog do četvrtog razreda, nestrpljivo i radoznalo je očekivalo da se upozna sa čarima ovog izuzetno popularnog ekipnog sporta.

Prezentacija odbojke za osnovni cilj imala je popularizaciju odbojke kroz školski sport odnosno ženske odbojke kao sporta uopšte.

Svakako treba napomenuti da ova akcija, inicirana od strane Odbojkaškog kluba „Plandište“ ne bi bila ostvarena bez velike pomoći i maksimalne podrške rukovodstva OŠ „Dositej Obradović“.

Jedno je sigurno – u školu odbojke upisalo se 14 novih polaznika, a odbojka će po svemu sudeći postati mnogo popularniji sport u ovoj maloj opštini.

 

x

Takođe pogledajte ...

Hajdučica i Jermenovci: Prekid u isporuci vode zbog radova

JP Polet Plandište obaveštava korisnike, meštane naselja Hajdučica, da će zbog radova ...